Satın Alma Faaliyetleri Politikası:

Etkin satınalma faaliyeti; teslim süresi, fiyat, ödeme şekli, kalite, garanti, bozulma süresi gibi kıstasları göz önünde bulundurarak MMK Metalurji ’ye en avantajlı ve maliyet verimliliği en uygun şekilde maddi kaynak ve hizmetin temininin gerçekleştirilmesinin sağlanmasıdır.

Satın alma ile ilgili faaliyetlerimizin temelinde üç ana prensip vardır:

1) “Maliyet Etkinliği” göstergesi, “Mülkiyetin Toplam Maliyeti” yaklaşımına dayanması,

2) Satın alınan malzemenin kalitesinin ihtiyacı karşılaması,

3) Zamanında ve uygun koşullarda tedariğin sağlanması.

Ürünlerin karakteristik özelliklerini dikkate alarak işletme sermayesinin azaltılması, piyasa koşullarının değişkenliğine ilişkin tahmin, tedarik zincirinin esnekliği ve faaliyet giderlerinin düşürülmesi gibi kilit konularda optimum çözümlerin sağlanması amacıyla satın alma faaliyet stratejimizi uyarlamaktayız.

MMK Metalurji tedarikçileriyle uzun süreli ve şeffaf ilişkilere değer verir. Kalite, güvenilirlik ve maliyet konularında kullanılan standartlar, sürece katılım gösteren herkesin rekabet sürekliliğini sağlamaya imkan tanır.

Aşağıda linki yer alan erişim kontrol ağ geçidini açarak MMK Metalurji online ihalelerine ve elektronik açık arttırmalarına katılabilirsiniz;

promenalogo

Promena platformunun kullanımı ile ilgili sorularınız için farklı ürün kategorilerinde çalışan yöneticilerimize veya Promena’nın uzmanlarına ulaşabilirsiniz.