Kalite Politikası ve Belgeler

Ø TS EN ISO/IEC 17025 Laboratuvar Yönetim Sistemi temelinde, ilgili kalite sistem standartlarına uygun olarak; tüm müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini karşılayıp, memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleştirir.

Ø Laboratuvarın sunduğu kaliteli hizmet anlayışını, yeterliliği kanıtlanmış personeliyle, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek, ulusal/uluslararası kabul görmüş güncel standart metotları uygulayarak sürdürür.

Ø Laboratuvar Personeli, Laboratuvar Yönetim Sistemi kapsamında oluşturulan dokümanları kullanarak tarafsızlık, gizlilik, bağımsız karar verme ve doğruluk ilkelerine bağlı çalışır.

Ø Laboratuvar, interaktif bir yaklaşımla, iç müşterilerinin beklentilerine bağlı olarak, müşterisi ile beraber araştırma projelerinde yer alır, çözüm ortağı olarak servis verir.

Ø Üst yönetim, kaliteli hizmet sunumu için gerekli mali, teknolojik ve insan kaynağını sağlamayı, Laboratuvar Yönetim Sistem standartları gereklerine uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.


Akreditasyon Belgesi

akreditasyon belgesi

Laboratuvar Akreditasyon Belgesi (Dörtyol)

 

Laboratuvar Akreditasyon Belgesi (Dilovası)
dilovasi-lab-1