Haberler

imaj_030156

29 Kasım 2013, Cuma günü Silence İstanbul Otel & Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Türk Çelik Piyasası Konferansı’nda MMK Metalurji olarak standımızla yer alacağız.

Konferansta ,Türkiye Çelik Üreticileri Derneği (TÇÜD) Genel Sekreteri Dr. Veysel Yayan , ERDEMİR Grubu Pazarlama ve Satış Koordinatörü Başak Turgut, Otomotiv Sanayii Derneği (OSD) Genel Sekreteri Prof. Dr. Ercan Tezer , Çelik Boru İmalatçıları Derneği (ÇEBİD) Genel Sekreteri , ERDEMİR Grubu Satınalma Koordinatörü Şevkinaz Alemdar, Belgian Scrap Terminal NV Direktörü Şükrü Çelik, ECOSID Genel Müdürü Muammer Bilgiç ve Yolbulan Baştuğ Metalurji Genel Müdürü Çetin Kaya , Çelik İhracatçıları Birliği (ÇİB) Yönetim Kurulu Başkanı Namık Ekinci, Yassı Çelik İthalat İhracat ve Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Sergen, Ege Çelik Satış ve Pazarlama Müdürü Mete Bülent Adalı ve ünlü ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş konuşma yapacaklar.
Siz değerli sektör çalışanlarını da standımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.© 2016 MMK METALURJİ SANAYİ TİCARET VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. ALL RIGHTS RESERVED.
Özerli Mah. Alparslan Türkeş Bulv. No:342/91 Dörtyol / Hatay
Tel. : +90 326 770 10 00 (Pbx) Fax : +90 326 718 16 18