Tedarikçilere

Satın alma faaliyetleri politikası

Modern bir satın alma sisteminin oluşturulması şirketimizin en önemli konusudur. Satın alma ile ilgili faaliyetlerimizin temelinde üç ana prensip vardır:

1) “Maliyet Etkinliği” göstergesi, “Mülkiyetin Toplam Maliyeti” yaklaşımına dayanır;

2) Satın alınan malzemenin kalitesi;

3) Zamanında tedarik.

 

Ürünlerin karakteristik özelliklerini dikkate alarak işletme sermayesinin azaltılması, piyasa koşullarının değişkenliğine ilişkin tahmin, tedarik zincirinin esnekliği ve faaliyet giderlerinin düşürülmesi gibi kilit konularda optimum çözümlerin sağlanması amacıyla satın alma faaliyet stratejimizi uyarlamaktayız.

suppliers_images

Tedarikçilerimizinde bildikleri gibi biz, uzun süreli ve şeffaf ilişkilere değer veririz. Kalite, güvenilirlik ve maliyet konularında kullandığımız standartlar, sürece katılım gösteren herkesin rekabet sürekliliğini sağlamaya imkan tanır.

Hızla değişen pazar durumu, satın aldığımız malzeme ve yedek parçaların çoğu için merkezi olmayan bir sistem kullanmaya zorlarken, önemli hammadde satın alımları ise merkezi şekilde gerçekleştirilmektedir.

E-ticaret platformu için link

Şirketiniz, yetkinleştirilmiş iletişim teknolojileri yardımıyla MMK Metalurji şirketi için tedarikçi olmayı arzu eder ve eğer siz de online ihalelerimize ve elektronik açık arttırmalarımıza katılmak isterseniz;

promenalogo

için erişim kontrollü ağ geçidini açınız.

Farklı ürün kategorilerinde çalışan yöneticilerimiz ve ayrıca e-ticaret platformu Promena’nın uzmanları sizlere, e-ticaret platformunun nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgi vemekten  memnuniyet duyacaklardır.© 2016 MMK METALURJİ SANAYİ TİCARET VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. ALL RIGHTS RESERVED.
Özerli Mah. Alparslan Türkeş Bulv. No:342/91 Dörtyol / Hatay
Tel. : +90 326 770 10 00 (Pbx) Fax : +90 326 718 16 18